Dažymo darbai-glaistymas
Dažymo darbai
Gipso kartono lubu montavimas
Įtempiamų lubų montavimas
TINKAVIMO DARBAI-SIENŲ TINKAVIMAS
įrankių nuoma
Vidaus apdailos darbai
PALANGIU MONTAVIMAS

Apie Mus

„EasyWork“ – apdailos ir remonto darbai. Esame Vilniuje įsikūrusi vidaus apdailos ir remonto komanda. Taip pat nuomojame darbo įrankius Vilniaus apylinkėse. Atliekame standartinius vidaus apdailos darbus:

  • GIPSO KARTONO SISTEMŲ MONTAVIMO IR DEMONTAVIMO DARBAI
  • ĮTEMPIAMŲ LUBŲ MONTAVIMAS
  • DAŽYMAS IR TAPETAVIMAS
  • GRINDŲ DANGŲ MONTAVIMAS IR DEMONTAVIMAS
  • TINKAVIMO DARBAI
  • PLYTELIŲ KLIJAVIMAS
  • LANGŲ BEI DURŲ ANGOKRAŠČIŲ FORMAVIMAS BEI APDAILA
  • PALANGIŲ MONTAVIMAS

Individualūs darbai

,,EasyWork’’ komanda atlieka ne vien tik standartinius apdailos darbus. Esame patyrę ir ilgametę patirtį sukaupusi komanda, tad galime atlikti darbus, kurie reikalauja individualių sprendimų. Tad jeigu iškilo neįprasta problema ar šovė nuostabi idėja, kreipkitės į mus ir džiaukitės puikiais rezultatais. „Easywork“ atliekami apdailos ir remonto darbai – garantuota kokybė ir ilgaamžiškumas.

Įrankių nuoma

Jeigu Jums prireikė darbo įrankių ar įrangos, reikalingos vidaus apdailos darbams, remontui ar statyboms, tačiau nenorite į balą išmesti daug pinigų,  ,,EasyWork’’ darbo įrankių nuoma Vilniuje leis Jums išsinuomoti profesionalią darbo įrangą. Priimkite logišką sprendimą – peržiūrėkite mūsų virtualų katalogą ir susisiekite nurodytu numeriu dėl įrankių nuomos ir Jums neteks išleisti pinigų brangiems įrankiams, kurie po remonto dulkės lentynose.

Kodėl verta rinktis mus?

,,EasyWork’’ komandos nariai yra apdailos specialistai, jau virš 10 metų savo darbų rezultatais džiuginantys klientus. Mes į darbą žiūrime itin atsakingai, jį atliekame kruopščiai ir laiku. Mūsų tikslas – kokybiški ir patvarūs apdailos ir remonto darbai. Garantuojame kokybiškai atliktą darbą ir visiems atliktiems darbas suteikiame garantiją. Už mūsų atliktą darbą, kliento patogumui, galima atsiskaityti pavedimu. Prieš darbų pradžią su klientu pasirašome sutartį ir visuomet išrašome sąskaitas faktūras.

Susisiekime

Jei Jūs vis dar dvejojate ar verta samdyti ,,EasyWork’’ komandą savo vidaus apdailų darbams, arba nesate tikras dėl įrankių nuomos sprendimo, susisiekite su mumis kontaktų puslapyje nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu. Mes padėsime Jums rūpimais klausimais, patarsime ir parinksime geriausiu sprendimus. Esame tikri, kad kartu rasime geriausią sprendimą.

Vidaus apdailos darbai vilniaus rajonas
0
ATLIKTI PROJEKTAI
Vidaus apdailos darbai vilniaus rajonas
0
PROJEKTAI ATILKTI ANKSČIAU TERMINO
Vidaus apdailos darbai vilniaus rajonas
0
NAMAI
Vidaus apdailos darbai vilniaus rajonas
0
BUTŲ

NORITE MUS PASAMDYTI?

Pasikalbėkime apie Jūsų idėją