Atskelimo plaktukas Bosch GSH 11 VC

Atskėlimo plaktukas Bosch GSH 11 VC

  • Tinkamas pralaužimo ir atskelimo darbams, vykdant elektros instaliacijos ar renovacijos projektus
  • Integruota sistema, garantuojanti pastovų smūgių dažnį esant įvairioms apkrovoms
  • 12 kalto fiksavimo pozicijų
  • Maža vibracija
  • Reikalauja mažai jėgų spaudžiant prie sienos
  • Ergonomiškas (pritaikytas naudoti tiek dešniarankiams, tiek kairiarankiams)

Visi įrankiui būtini priedai nuomojami už papildomą kainą.


Nuomos Kaina 19 €/d
Užstatas 75 €
Nuomojantis įrankį būtina pateikti asmens dokumentą.
Kategorija:

Atskėlimo plaktukas Bosch GSH 11 VC – vienas iš galingiausių ir patvariausių „SDS max“ kategorijai priklausantis „Bosch“ laidinių atskėlimo įrankių su vibracijos kontrole. Jo galingas ir patikimas variklis išgauna ypatingai stiprią, net 23J smūgio jėga, tad darbas tampa itin kokybiškas ir profesionalus. Atskėlimo plaktukas išsiskiria iš kitų tokio tipo plaktukų optimizuota apsauga nuo dulkių bei savo tvirtu ir ilgaamžiu korpusu, kuris pagamintas iš kokybiškų metalinių detalių, užtikrinančių jo ilgaamžiškumą. Bosch atskėlimo plaktukas puikiai tinka:

  • Atskėlimo ar pralaužimo darbams;
  • Elektros instaliavimo darbams;
  • Betono ir akmens skaldymo darbams;
  • Griovimo ir renovacijos darbams.

Kitaip tariant, šis įrenginys tinka visiems intensyvumo reikalaujantiems darbams, atliekamiems vertikalioje plokštumoje, kurioje reikia intensyvaus kalimo. Bosch GSH 11 VC turi papildomą fiksavimo mygtuką, smūgio stabilizavimo sistemą, serviso indikatorių, pastovaus greičio arba greičio pasirinkimo funkcionalumą, kuris leis pagal atliekamo darbo krūvį ir tempą pasirinkti optimaliausią greitį. Tai – ergonomiškas variantas, suteikiantis naudotojui teigiamas naudojimo praktikas, kadangi darbas su šiuo įrankiu reikalauja mažos prispaudimo jėgos. Atskėlimo plaktukas Bosch GSH 11 VC taip pat turi reguliuojamą papildomą rankeną bei pagrindinę rankeną, kuri turi paminkštinimą. Šis įrankis puikiai tinka tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams, kitaip tariant, jo naudą ir galią galės atrasti kiekvienas!

Atskėlimo plaktuko Bosch GSH 11 VC nuoma, kurią siūlo „EasyWork“, yra puikus pasirinkimas, jeigu numatote vienkartinius akmens, betono skaldymo, renovacijos ar elektros instaliacijos darbus ir nenorite įsigyti įrankio, kuris vėliau bus nenaudojamas. Pasinaudokite mūsų komandos siūloma nuomos galimybe ir už itin mažą dienos nuomos kainą mėgaukitės šio įrankio plačiu funkcionalumu. Susisiekite su mumis jau dabar ir aptarkime atskėlimo platuko Bosh GSH 11 VC nuomos detales!

 

Papildoma informacija

Gamintojas

Bosch

Svoris

11.4 kg

Variklio tipas

Elektrinis

Naudojamoji galia

1700 W

Judesių skaičius tuščiąja eiga

900-1700 min⁻¹

Maks. smūgio energija

23 J

Grąžto / kalto kotelio tipas

SDS-max

Įtampa / dažnis

210 – 240 V / 50 – 60 Hz / AC