Didelis kampinis slifuoklis Bosch GWS 24-230 LVI

Didelis kampinis šlifuoklis Bosch GWS 24-230 LVI

  • Stipri apsaugos sistema naudotojui
  • Stipri šlifavimo galia
  • Maža vibracija
  • Geba šlifuoti bei pjauti plytas, plyteles ir metalą

Visi įrankiui būtini priedai nuomojami už papildomą kainą.


Nuomos Kaina: 8 €/d
Užstatas 50€
Nuomojantis įrankį būtina pateikti asmens dokumentą.
Kategorija:

Didelis kampinis šlifuoklis Bosch GWS 24-230 LVI – patikimas, žymaus ir pripažinimo susilaukusio įrankių gamintojų „Bosch“ kūrinys, turintys bene geriausią galios ir svorio santykį. Maksimali galia bei optimizuotas ergonomiškus, būtent šie komponentai susideda į vieną kampinį šlifuoklį Bosch GBS 24-230 LVI ir sukuria ypatingai galimybes dirbti efektyviai ir svarbiausia, patogiai. Ergonomiška ir patogi pagrindinė rankena su integruota minkšta danga ir apsauginiu lankeliu suteiki galimybę itin patogiai laikyti prietaisą darbo metu, nevarginant rankų. Galingas Champion variklis yra atsparus perkrovoms, tad šis prietaisas yra pasirengęs tarnauti itin ilgą laiką ir dirbti nepertraukiamai. Kalbant apie saugumą darbo metu, šis kampinis šlifuoklis turi visas geriausias apsaugos galimybes. „KickBack“ mikroprocesorius fiksuoja staigų sūkių skaičiaus sumažėjimą ir išjungia prietaisą, taip apsaugodamas dirbantįjį nuo galimų susižeidimų. Šis šlifuoklis turi apsaugą nuo netikėto pakartotinio įsijungimo ir tolygaus įsibėgėjimo funkciją. Aukštos kokybės apsauginis gaubtas patikimai apsaugo dirbantįjį net ir subyrėjus diskui.

Didelis kampinis šlifuoklis Bosch GWS 24-230 LVI – pagrindinės savybės:

  • Puikius darbo rezultatus užtikrina patikimas ir galingas, net 2400 W įrenginio variklis;
  • Naudotojo apsaugą užtikrina itin aukšto lygio „KickBack“ funkcionalumas, kuris fiksuoja staigų sūkių sumažėjimą ir apsaugo nuo netikėto pakartotinio įsijungimo;
  • Ergonomiška ir patogi pagrindinė rankena su minkšta danga bei integruota „Vibration Control“ sistema sumažina vibraciją iki 50%.

Didelio kampinio šlifuoklio Bosch GWS 24-230 LVI nuoma, kurią siūlo „EasyWork“, yra puikus pasirinkimas, jeigu numatote vienkartinius plytelių, plytų, metalo pjovimo ar šlifavimo darbus ir nenorite įsigyti įrankio, kuris vėliau bus nenaudojamas. Pasinaudokite mūsų komandos siūloma nuomos galimybe ir už itin mažą dienos nuomos kainą mėgaukitės šio įrankio plačiu funkcionalumu. Susisiekite su mumis jau dabar ir aptarkime kampinio šlifuoklio Bosch GWS 24-230 nuomos detales!

Papildoma informacija

Nominalioji įvesties galia

2 400 W

Tuščiosios eigos sūkių skaičius

6.500 min-1

Šlifavimo suklio sriegis

M 14

Pagrindinė rankena

Lankas (sukamasis)

Disko Ø

230 mm

Masė

5,5 kg

Jungiklis

„PROtection“

Elektros įtampa

230 V

Garso slėgio lygis

92 dB(A)

Garso galios lygis

103 dB(A)

Paklaida K

3 dB