Igilinamasis diskinis pjuklas Festool TS 55 REBQ

Įgilinamasis diskinis pjūklas Festool TS 55 REBQ

  • Lygus ir plokščias korpusas, kuris leidžia pjauti 12 mm atstumu nuo sienos
  • Pjovimo kampas svyruoja nuo -1° iki 47°
  • Saugų darbą ir paprastą pozicionavimą ant pjūvio linijos užtikrina kreipiantysis pleištas
  • Skaidrus stebėjimo langelis leidžia stebėti pjūvio liniją ir pjovimo diską

Visi įrankiui būtini priedai nuomojami už papildomą kainą.


Nuomos Kaina: 10 €/d
Užstatas 50 €
Nuomojantis įrankį būtina pateikti asmens dokumentą.
Kategorija:

Įgilinamasis diskinis pjūklas Festool TS 55 REBQ – „Festool“ teigia, kad tai vienas geriausių kada nors sukurtų įgilinamųjų diskinių pjūklų su itin aukštomis funkcionalumo galimybėmis, leisiančiomis dirbti greitai, kokybiškai ir patikimai. Į įrenginio vidų perkeltas dulkių nusiurbimui skirtos jungties, šis prietaisas išsiskiria ypatingai plokščiu ir lygiu korpusu. Būtent ši savybė suteikia galimybę atlikti pjūvius 12 mm atstumu nuo sienos, pjūviai tampa tikslūs ir kokybiški. Įgilinamasis diskinis pjūklas Festool TS 55 REBQ turi įsegamą stebėjimo langelį bei apsaugą nuo atplaišų. Tai garantuoja maksimalų saugumą bei dar didesnę pjovimo kontrolę, kas leidžia pasiekti dar geresnių darbo rezultatų.

Viena iš geriausių šio įgilinamojo diskinio pjūklo savybių yra jo naujos kartos pleištas. Šis pleištas suprojektuotas ant spyruoklinio mechanizmo, kuris yra išdėstytas lygiagrečiai diskui. Tai suteikia dar daugiau saugumo dirbant su šiuo įrankių bei leidžia patogiai ir tiksliai pozicionuoti diskinį pjūklą ant pjūvio linijos. Su plačiu pjovimo kampų pasirinkimu bei dvigubu pjovimo gylio žymėjimu, Jums bus užtikrintas išskirtinis tikslumas bei valdymo patogumas.

Visos šios savybės: patogumas, tikslumas, saugumas, funkcionalumas susideda į vieną visumą – diskinį pjūklą Festool TS 55 REBQ, kurį gamintojai pristato kaip vieną iš geriausių savo kada nors sukurtų kūrinių. Pasinaudokite naujomis išskirtinėmis galimybės dirbti patogiai ir nepertraukiamai!

Įgilinamojo diskinio pjūklo nuoma, kurią siūlo „EasyWork“, yra puikus pasirinkimas, jeigu numatote vienkartinius pjovimo darbus ir nenorite įsigyti įrankio, kuris vėliau bus nenaudojamas. Pasinaudokite mūsų komandos siūloma nuomos galimybe ir už itin mažą dienos nuomos kainą mėgaukitės šio įrankio plačiu funkcionalumu. Susisiekite su mumis jau dabar ir aptarkime įgilinamojo diskinio pjūklo Festool TS 55 REBQ nuomos detales!

Papildoma informacija

Energijos sąnaudos

1200 W

Sūkių skaičius (tuščia eiga)

2 000 – 5 800 min⁻¹

Pjovimo disko skersmuo

160,00 mm

Pjovimo kampas

-1 – 47 °

Pjovimo gylis

0 – 55 mm

Pjovimo gylis 45°

43 mm

Jungties dulkių siurblio žarnai skersmuo

27/36 mm

Svoris

4,5 kg

Pavaros tipas

Elektros tinklas