Gipso kartono lubu montavimas

GIPSO KARTONO SISTEMŲ MONTAVIMO IR DEMONTAVIMO DARBAI

Gipso kartono plokštės yra taupus sprendimas, norint įrengti ar atnaujinti patalpų sienas ar lubas. Yra įvairių tipų gipso kartono plokščių, besiskiriančių savo dydžiu, storiu ir atsparumu vandeniui, ugniai ir pelėsiui.

Įtempiamų lubų montavimas

ĮTEMPIAMŲ LUBŲ MONTAVIMAS

EasyWork turi visus įtempiamų lubų montavimui reikalingus prietaisus ir medžiagas, bei pakankamai patirties šioje srityje, kad užtikrintume greitą ir profesionalų darbų atlikimą. Atlikus darbą  nepaliekame jokių pėdsakų- pasirūpiname kad darbo vietoje nebūtų dulkių nešvarumų, ar kito purvo.
Dažymo darbai

DAŽYMAS IR TAPETAVIMAS

Norint gerai atlikti vidaus apdailos darbus privaloma veikti itin kruopščiai ir profesionaliai, kitu atveju gautas rezultatas kasdien badys akis. Iš pirmo žvilgsnio lubų ir sienų glaistymas bei dažymas gali pasirodyti gana paprastas darbas, tačiau norint šį darbą atlikti sėkmingai reikia didelio ne vien tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių bagažo.

grindu dangos montavimas

GRINDŲ DANGŲ MONTAVIMAS IR DEMONTAVIMAS

Grindų montavimas yra vienas svarbesnių vidaus apdailos darbų. Svarbu tinkamai pasirinkti dangos tipą ir tiksliai jį iškloti. „EasyWork“ specialistai padės Jums išsirinkti optimaliausią grindų dangos variantą ir atliks grindų montavimo darbus. Mes dirbame su trijų tipų grindų dangomis: parketlentėmis, vinilinėmis grindimis ir laminatu.
Vidaus apdailos darbai Vilniuje Easywork

TINKAVIMO DARBAI

Tinkavimas atliekamas tam, kad sienose ir lubose nebūtų jokių iškilimų ar įdubimų ir būtų galima atlikti tolimesnius vidaus apdailos darbus, tokius kaip tapetų klijavimas ar sienų dažymas. Tinkavimas yra vienas iš pirminių remonto darbų, kuriuos reikėtų atlikti, nes tinkuojant sienas jos yra paruošiamos kitiems apdailos darbams.

plyteliu klijavimas Easywork

PLYTELIŲ KLIJAVIMAS

Gerai suklijuotos plytelės yra ilgaamžės ir nereikalauja papildomos priežiūros ar remonto. Sienų ir Grindų plytelių klijavimo metodai yra panašūs, jiems reikalingas tinkamai paruoštas pagrindas, kokybiškos medžiagos bei specialūs įrankiai. ,,EasyWork’’ profesionalų komanda nepriekaištingai suklijuos plyteles jūsų namuose.

langu-angokrasciai-3

LANGŲ BEI DURŲ ANGOKRAŠČIŲ FORMAVIMAS BEI APDAILOS DARBAI

Norint pasirūpinti langų sandarumu būtina atlikti langų apdailos darbus ir apsaugoti montavimo putas nuo išorinio poveikio. Dažniausiai atliekant langų montavimo darbus siūlės sandarinimui yra naudojamos poliuretaninės putos. Jos nuostabiai izoliuoja garsą ir sulaiko šilumą. Tačiau šios putos nepasižymi atsparumu drėgmei ir ultravioletiniams spinduliams.

PALANGIU MONTAVIMAS

PALANGIŲ MONTAVIMAS

Svarbus faktorius langų sandarumui yra gerai sumontuotos palangės. Kokybiškas palangių montavimas ir langų apdaila pagerina langų termoizoliacines sąvybes ir neleižia aplink langą susidaryti šalčio tiltams.

VIDAUS APDAILOS DARBAI

APDAILOS DARBAI PAGAL SUSITARIMĄ

Jeigu Jums kilo nestandartinė idėja ar iškilo individualaus sprendimo reikalaujanti problema, susisiekite su ,,EasyWork’’. Mes padėsime rasti optimaliausią sprendimą ir darbus atliksime kokybiškai.