Gipso kartono lubu montavimas
Gipso kartono lubu montavimas

APŽVALGA

Gipso kartono plokščių montavimas yra taupus sprendimas, norint įrengti ar atnaujinti patalpų sienas ar lubas. Yra įvairių tipų gipso kartono plokščių, besiskiriančių savo dydžiu, storiu, garso izoliacinėmis savybėmis ir atsparumu vandeniui, ugniai ir pelėsiui.

Gipso kartono plokščių privalumai:

  • KOKYBĖ. Gaminant gipso kartono plokštes kaip užpildas naudojamas natūralus gipsas su specialiais priedais (plastifikatoriais ir modifikatoriais), kurie suteikia reikiamų funkcinių savybių. Šis gipso sluoksnis yra tvirtai sujungiamas su kartono lapais, kurie plokštės deformavimosi atveju veikia kaip atrama. Gipso kartono plokščių sistema sveria mažiau nei tą pačią funkciją atliekančios plytinės pertvaros, tad naudojant šį sprendimą sudaroma mažesnė apkrova perdangoms.
  • GREITIS. Gipso kartono plokščių montavimas yra greitas procesas, tad pasirinkus šį sprendimą gerokai sutrumpinamas darbų atlikimo laikas.
  • ATSPARA DRĖGMEI. Gipso kartono plokštės yra unikalios tuo, kad prisitaiko prie vidaus temperatūros ir drėgmės lygio. Egzistuoja specialios plokštės, kurių gipso branduoliai ir kartonas gali būti impregnuoti nuo drėgmės ir maksimaliai įgerti tik 10 procenų drėgmės, todėl šis sprendimas tinka patalpoms, kuriose nuolatos juntamas drėgmės perteklius.
  • ŠILUMOS IZOLIACIJA. Šios plokštės pasižymi nuostabiomis termoizoliacinėmis savybėmis. Tarpas tarp sienos ir gipskartonio yra užpildomas mineraline vata, o plokščių montavimas ant metalinių profilių dar labiau pagerina šilumos izoliavimą. Taigi, vidaus apdailai pasirinkę gipso kartono plokštes, Jūs sutaupysite, mokėdami sąskaitas už šildymą
  • GARSO IZOLIACIJA. Gipso kartono plokštės taip pat pasižymi geromis garso izoliacinėmis savybėmis. Netgi minimalaus storio GKP sistema pilnai atitinka gyvenamųjų patalpų garso izoliacijos reikalavimus.
  • DIZAINAS. Gipso kartono plokštės padeda įgyvendinti praktiškai neribotą kiekį interjero apdailos sumanymų. Sudrėkintos gipskartonio plokštės yra lengvai lankstomos ir formuojamos, o išdžiūvusios jos išlaiko norimą formą. Iš jų galima formuoti įvairių tipų paviršius bei kurti individualius sprendimus norimai idėjai įgyvendinti.