Dažymo darbai-glaistymas
Dažymo darbai

APŽVALGA

Norint gerai atlikti visus dažymo darbus privaloma, kad darbus atliktų šios srities profesionalai, kitu atveju dažymo darbai kasdien badys akis. Iš pirmo žvilgsnio lubų ir sienų dažymo darbai gali pasirodyti gana paprastas darbas, tačiau norint šį darbą atlikti itin sėkmingai, reikia didelio ne vien tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių bagažo. Net ir netreniruota akimi galima gan lengvai pastebėti, kada glaistymo ir dažymo darbus atliko mėgėjas, o kada savo srities profesionalas.

Kodėl dažyti

Yra ne viena priežastis, kodėl dažymas yra vienas iš labiausiai paplitusių namų interjero dailinimo būdų. Perdažant kambarį galima greitai ir kardinaliai pakeisti pavienio kambario arba viso būsto išvaizdą. Taip pat, sienų dažymas yra pakankamai paprastas ir pigus būdas atnaujinti namus.
Dažydami Jūsų sienas, mes laikomės aukšų darbo kokybės standartų ir darbui naudojame tik kokybiškas medžiagas bei priemones.

Kodėl tapetuoti?

Spalvingi tapetai į namus įneša daugiau gyvybingumo nei nuobodžia spalva nudažytos sienos. Todėl mes siūlome profesionalias tapetavimo paslaugas tam, kad Jūsų namuose atsispindėtų Jūsų charakteris!

Kaip?

Be reikalingų įrankių gerai ištapetuoti sienas gali būti tikras košmaras. Senų tapetų nuėmimas taip pat gali sukelti daug streso ir užimti daug laiko. Tačiau su profesionalų pagalba Jums nereiks sukti galvos, nes viskuo bus pasirūpinta už Jus.

 

Tapetų klijavimas ant sienų yra paprastas ir išradingas būdas stilingai transformuoti kambarį. Dėl modernių dizainų ir naujų tapetų klijavimo technologijų, šis sienų apdailos būdas vėl grįžta į madą.

 

Vonios ir virtuvės tapetavimas
Teisingų tapetų parinkimas gali lemti didžiausią skirtumą netgi mažiausiose erdvėse. Tapetų klijavimas už lentynų, gali pridėti truputį charakterio Jūsų virtuvei. Tuo tarpu tam tikri tapetai vonios kambaryje gali jį paversti asmenine oaze arba SPA.

 

Valgomojo ir gyvenamojo kambario tapetavimas
Žmonės daugiausia laiko praleidžia valgomajame arba gyvenamajame kambaryje, tad tinkamo dizaino tapetai šiuose kambariuose gali pagerinti kasdienę nuotaiką, o svečiams palikti teigiamą įspūdį. Subtilus tapetų dizainas gali apjungti kambarį į vieną visumą.

 

Kai Jūs nuspręsite kur ir kokių tapetų norite, Mes pradėsime darbą. Profesionalų komanda užtikrins sklandų darbą ir žalos Jūsų sienoms prevenciją.