TINKAVIMO DARBAI-SIENŲ TINKAVIMAS
TINKAVIMO DARBAI-SIENŲ TINKAVIMAS
TINKAVIMO DARBAI-SIENŲ TINKAVIMAS

APŽVALGA

Sienų tinkavimo darbai yra procesas, kai plona gipsinio tinko danga uždedama ant sienos ar lubų paviršiaus. Iš pradžių drėgnos medžiagos paskirstomos ant paviršiaus, o tada naudojant tinkamą įrangą, išlyginamas paviršius. Tinkavimo darbai atliekami tam, kad sienose ir lubose nebūtų jokių iškilimų ar įdubimų ir būtų galima atlikti tolimesnius vidaus apdailos darbus, tokius kaip tapetų klijavimas ar sienų dažymas. Tinkavimas yra vienas iš pirminių remonto darbų, kuriuos reikėtų atlikti, nes tinkuojant sienas jos yra paruošiamos kitiems apdailos darbams. Šioje srityje esame sukaupę jau ne vienerius metus patirties ir džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti kokybiškai atliktą darbą už prieinamą kainą. Tinkavimo darbai atliekami tik naudojant kokybišką gipsinį tinką.

Tinkavimas- remonto darbų pagrindas

Patalpų remontas dažniausiai prasideda nuo lubų arba sienų apdailos darbų, tiksliau- sienų tinkavimo. Jeigu norite, kad apdailos ar remonto darbai būtų ilgaamžiai ir kad prastai atliktas darbas kasdien nebadytų akių, jam atlikti pasamdykite specialistus. „EasyWork“ profesionalų komanda yra itin kompetentinga ir į darbą žiūri atsakingai. Šioje srityje turime ilgametę patirtį ir daug patenkintų klientų. Darbus atliekame laiku ir už prieinamą kainą.
Priklausomai nuo tinkuojamų sienų ar lubų paviršiaus skiriasi tinko tipas ir jo uždėjimas. Kieto paviršiaus plytos ir blokai pasižymi tokia adhezija, kad tinkui prilipti nereikia papildomos pagalbos. Tačiau iš lengvojo betono gaminamų blokų vandens absorbcija yra didesnė, tad prieš tinkuojant patariama padengti paviršių skystu gruntu arba purškiant vandenį ir tokiu būdu sumažinti vandens absorbcijos lygį. Papildomai yra dar du sprendimai, taikomi paviršiams su mažu sankybiu: PVA rišiklis ir polimerų rišiklis. Taikant pirmąjį metodą polivinilacetatas šepečiu padengiamas ant paviršiaus, o gipsas – paskleidžiamas, kol PVA vis dar yra lipnus. Taikant antrąjį metodą paviršius yra apdorojamas silicio dioksido ir polimero mišiniu, o kai polimeras išdžiūna- jungtį sukuria smėlio grūdai.

Samdykite profesionalus!

„EasyWork“ profesionalų komanda kiekvienam projektui parenka reikiamas medžiagas ir priemones, nes atlikto darbo kokybė nuo jų yra neatskiriama. Priklausomai nuo projekto galime tinkuoti rankiniu arba mechanizuotu būdu tam, kad išgautume idealiai lygų paviršių.

Siūlomos Paslaugos:

  • Sienų tinkavimas
  • Lubų tinkavimo darbai