Įtempiamų lubų montavimas
Įtempiamų lubų montavimas
Įtempiamų lubų montavimas

APŽVALGA

Įtempiamų lubų montavimas yra mažai laiko ir išankstinio pasiruošimo reikalaujantis darbas. Tačiau, nors jis ir paprastas, dėl visų montavimo darbų geriau yra pasikonsultuoti su šios srities profesionalais, kurie suteiks praktiškų patarimų ir padės priimti teisingą sprendimą. EasyWork turi visus įtempiamų lubų montavimui reikalingus prietaisus ir medžiagas, bei pakankamai patirties šioje srityje, kad užtikrintume greitą ir profesionalų darbų atlikimą. Atlikus darbą  nepaliekame jokių pėdsakų- pasirūpiname, kad darbo vietoje nebūtų dulkių nešvarumų, ar kito purvo.

Įtempiamų lubų montavimo darbai

Prieš pradedant dirbti, reikalingi tikslūs patalpos lubų išmatavimai. Tuomet yra parenkami išmatavimus atitinkantys profiliai. Taip pat išmatuojama siena, prie kurios profiliai įtempiamoms luboms bus tvirtinami. Po to atliekami tvirtinimo elementų montavimo darbai: aplink visą patalpos perimetrą tvirtinamos kampinės detalės. Tuomet, planuojant vietas šviestuvams, formuojamas karkasas. Įtempiamų lubų montavimo profiliai dažniausiai gaminami iš aliuminio. Galiausiai, naudojant karšto oro patranką, montuojama pati įtempiamų lubų plėvelė. Prireikus, lubų tipą ar spalvą galima pakeisti. Tuo atveju nebūtina keisti viso karkaso, jis gali būti paliekamas, o keičiamą tik įtempiama plėvelė.

Ką reikėtų žinoti prieš atliekant įtempiamų lubų montavimo darbus?

  • Šio tipo lubos kiekvienam klientui yra gaminamos individualiai, pagal konkrečius išmatavimus ir kliento poreikius.
  • Įtempiamų lubų montavimas – greitas, tačiau atsakingas darbas. Jūs turite pasirūpinti, patalpų, kuriose bus montuojamos įtempiamos lubos, sandarumu. Jei patalpose durų nėra, jos yra sandarinamos pasitelkus plėvę.
  • Patalpos lubose privalo būti įrengtos patalpos poreikius atitinkančios priešgaisrinės saugos ir ventiliacijos sistemos.
  • Prieš darbą Jūs turite informuoti darbų vykdytoją apie lubose ir greta jų esančias instaliacijas ar įrenginius ir nurodyti tikslų jų išsidėstymą.
  • Taip pat turėsite nurodyti vietas lubose, kur bus kabinami šviestuvai. Būtų labai paranku, jei montavimo metu turėtumėte šviestuvus, kad būtų galima kuo tiksliau atlikti darbą.
  • Atstumas tarp aukštesnių baldų ir lubų turėtų būti ne mažesnis nei 40 cm, kad mūsų darbuotojai galėtų laisvai montuoti lubas.
  • Jei lubos montuojamos šaltojo sezono metu, Jūs turite užtikrinti, kad montavimo metu patalpos bus apšildytos.