PALANGIU MONTAVIMAS
PALANGIU MONTAVIMAS

APŽVALGA

Svarbus faktorius langų sandarumui yra gerai sumontuotos palangės. Ertmę, esančią po langu vidinėje sienos pusėje, reikia užpildyti montažinėmis putomis. Vėliau atliekami angokraščių apdailos darbai ir šios putos yra apsaugomos nuo vandens ir ultravioletinių saulės spindulių. Kokybiškas palangių montavimas ir langų apdaila pagerina langų termoizoliacines savybes ir neleidžia aplink langą susidaryti šalčio tiltams.

Palangių montavimas

Vidinės palangės yra montuojamos įspraudžiant jas į palanginę siją ir paremiant ją atraminėmis kaladėlėmis. Tuomet į angokraščius įleidžiami palangių galai. Montuojant palanges svarbu palikti vietos palangių judėjimui. Rekomenduojamas vidinių palangių nuolydis yra apie 3%. Jis reikalingas tam, kad susikaupęs vanduo ir susidaręs kondensatas galėtų nutekėti. Taip pat labai svarbu patalpose užtikrinti pastovią oro kaitą. Radiatoriui šildant, šilto oro srautai turėtų nieko netrukdomi judėti link lango. Parinkus netinkamą palangių plotį, šie srautai gali būti blokuojami. Jeigu virš radiatoriaus nusprendžiama įrengti plačią palangę, dažniausiai yra išpjaunama ventiliacinė anga.

Profesionalų paslaugos

„EasyWork“  profesionalų komanda jau ne vienerius metus atlieka palangių montavimo ir kitus apdailos bei remonto darbus Vilniaus apylinkėse. Kokybiškai atliktais darbais džiaugiasi jau daug klientų. Jei norite estetiškai atrodančio interjero, o taip pat ir sutaupyti mokėdami sąskaitas už šildymą, susisiekite su mūsų specialistais, kurie atliks tiek langų apdailos, tiek palangių montavimo darbus. Gerai atlikti apdailos darbai ne tik atrodo estetiškai, bet ir efektyviai atlieka savo praktines funkcijas.